TFP

Jak wygląda współpraca?

Często jestem pytany o zdjęcia tego typu – szerzej piszę o takiej współpracy na blogu, w skrócie jednak: zdjęcia TFP to nie jest kilka ładnych fotek 'za darmo’ – zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz przygodę z modelingiem. Najchętniej TFP pracuję z doświadczonymi modelkami, bo efekty takiej współpracy zawsze są świetne i warte pokazania.
Z reguły nie obiecuję konkretnej liczby zdjęć. Czasem będzie to 1-2 gotowych fotografii, czasem zestaw 10-15. Wszystko zależy od zamysłu sesji. Z reguły TFP realizuję własne pomysły, ale przy okazji mogę wykonać kilka dodatkowych ujęć portretowych dla modelki, czy prezentujących pracę wizażystki/fryzjerki, która przygotowała modelkę do zdjęć.

Zaoferuj coś w zamian!

Jeśli dysponujesz ciekawym miejscem do zdjęć, masz w szafie nietuzinkową stylizację, czy po prostu chcesz zrealizować jakikolwiek z moich pomysłów, to chętnie wykonam zdjęcia TFP.


Zwróć na siebie moją uwagę!

Osoby zainteresowane sesją TFP proszę o przesłanie na e-mail polaroidów, zakresu pracy oraz ewentualnego pomysłu na sesję / zdjęć Twojej stylizacji / miejsca. Ułatwi to znacznie zaplanowanie sesji zdjęciowej, przez co będziemy mogli sprawnie stworzyć razem wspaniałe kadry!