Cześć!

Już jako dzieciak lubiłem biegać z (jeszcze analogowym) aparatem taty – nadal trochę pozostałem tym ciekawym świata dzieciakiem z aparatem, a złapane do “magicznego pudełka” kadry pozwalają mi cofać się w czasie. 

Zdjęcia są dla mnie wyjątkową bazą wspomnień. Wiem, że żyjemy w dobie internetu i youtube’a, a więc fotografie i filmy zasypują nas zewsząd. Według mnie jednak to właśnie zdjęcia są najlepszą metodą na uchwycenie rzeczywistości – zamrażają czas i dają duże pole do artystycznego wyrażania siebie. Do tego dodać trzeba najważniejszy element – ludzi. Bardzo lubię nawiązywać nowe znajomości, poznawać i opowiadać fotograficznie Waszą historię, pokazywać to, co w Was piękne i unikatowe. 

Chociaż specjalizuję się w fotografowaniu kobiet, nie stronię też od fotografii dokumentalnej – uwieczniam wyjątkowe dla Was chwile w wyjątkowy sposób – tak jak na to zasługują.

Jak nietrudno się domyślić patrząc na adres mojej strony www, mam na imię Jacek. Z wykształcenia jestem biotechnologiem, a w lipcu 2020 zdobyłem tytuł doktora nauk ścisłych i przyrodniczych. Znajomi nazywają mnie czasem człowiekiem renesansu – niby umysł ścisły, a jednak pasjonuje mnie sport (gram w hokeja na lodzie), muzyka i sztuka. Gram na gitarze basowej (i trochę na akustycznej), śpiewałem przez kilka lat w chórze, a także od ponad dekady zajmuję się fotografią.

Wasze reakcje, gdy otrzymujecie ode mnie zdjęcia napędzają mnie do działania i dają mi wiele radości i satysfakcji!