sesje zdjęciowe prywatne

Oferta podstawowa

Poniższe kwoty reprezentują średni koszt wykonania indywidualnej, plenerowej lub apartamentowej sesji zdjęciowej oraz selekcji i późniejszego retuszu zdjęć.

 • pakiet MICRO – 3 zdjęcia – 250zł (sesja 30-minutowa, 1 stylizacja)
 • pakiet MINI – 5 zdjęć – 400zł (sesja maksymalnie 1,5-godzinna, 1-2 stylizacje)
 • Pakiet MIDI 10 zdjęć – 600zł (sesja 2 godziny, 2-3 stylizacje)
 • Pakiet MAX 15 zdjęć – 1000zł (sesja 3 godziny, 4-5 stylizacji)
 • Pakiet MAX VIP – 2000zł (3-4 godziny sesji, 15 zdjęć, wizaż, fryzjer oraz wynajem studia/apartamentu w cenie)

Zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej oraz elegancko zapakowanych odbitek odbitek w formacie 15×21 cm.

Koszty dodatkowe

Dodatkowe koszty, takie jak wizaż, stylizacja włosów czy wynajem miejscana zdjęcia (studia lub apartamentu) pokrywane są przez Ciebie (poza pakietem VIP). Oczywiście chętnie pomogę dobrać odpowiedni apartament, ubrania oraz specjalistów od fryzury czy make-up’u. Orientacyjnie – dodatkowe koszty w zależności od wybranego miejsca sesji oraz czasu jej trwania – to od 300 do 600PLN.

Home Studio

Istnieje również możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej w domowym studio – na ręcznie malowanym na płótnie tle fotograficznym. W takim przypadku jedyne dodatkowe koszty to wizaż i ułożenie włosów przez fryzjera.

Indywidualne podejście

Muszę zaznaczyć, że każdą sesję zdjęciową wyceniam indywidualnie, w zależności od Twoich potrzeb – nie wahaj się ani chwili i śmiało dzwoń lub pisz e-maila – przedstaw mi swoje oczekiwania, a ja przygotuję dla Ciebie wycenę. Mogę zająć się organizacją sesji od A do Z, wynajmę odpowiedni apartament, zadbam o wizażystkę i fryzjerkę, a Ty możesz skupić się na relaksie przed sesją. Otrzymasz usługę All-inclusive oraz album lub gustowne opakowanie ze zdjęciami z sesji. Takie rozwiązanie wymaga jednak wpłaty zadatku na poczet rezerwacji odpowiednich usług.

Pytania i Odpowiedzi:

Poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań, ale jeśli nie widzisz poniżej interesujących Cię zagadnień, śmiało napisz e-maila lub wiadomość na instagramie – odpowiem tak szybko, jak to będzie możliwe.

 • Jak mogę się umówić na sesję?
  Nic trudnego, napisz e-mail, zadzwoń, określ swoją dostępność/preferowany termin sesji i swoje potrzeby – jakiego typu ma to być sesja? Ile ujęć chcesz otrzymać? Jakim miejscem dysponujesz?
 • Czy mogę sama się pomalować do zdjęć?
  Jest to możliwe, ale pamiętaj, że makijaż fotograficzny to nie taki zwykły, codzienny make-up. Jest on zdecydowanie mocniejszy niż codzienny i najlepiej zostawić to zadanie profesjonalistce. Nieodpowiedni makeup dla mnie to dodatkowe godziny pracy, których się nie spodziewam. Miej to na uwadze i szanuj mój czas.
 • Czy mogę jakoś zmniejszyć dodatkowe koszty sesji, na przykład umawiając się z koleżanką na ten sam dzień?
  Oczywiście! zarówno w przypadku sesji studyjnej, jak i w apartamencie – możemy zmniejszyć koszty – wynajem studia na kilka godzin często pozwala na obniżenie stawki godzinowej, a koszt wynajmu apartamentu dzielimy po prostu na pół.
 • Czy muszę mieć doświadczenie przed obiektywem?
  Nie, żadne doświadczenie nie będzie Tobie potrzebne, ale trzeba będzie przygotować się na stosowanie się do poleceń (i naśladowanie pozy którą pokazuję na sobie). Na sesji zwracam uwagę jak się korzystnie ustawić, ale jeśli będziesz uparcie 'wiedziała lepiej’ to niekoniecznie przełoży się to na takie rezultaty jak w moim portfolio. Oczywiście staram się o odpowiednią, swobodną i komfortową atmosferę, więc nawet nie zauważysz kiedy poczujesz się jak prawdziwa gwiazda modelingu 🙂
 • Czy mogę dostać wszystkie zdjęcia z sesji, nieobrobione? Przecież i tak już są zrobione.
  Pytanie rzeka. Ale odpowiedź w skrócie brzmi: Nie. Każde zdjęcie które wykonuje i oddaję jest moją wizytówką i stanowi rezultat zarówno pracy na sesji, jak i przed ekranem komputera. Wstępna selekcja, korekty podstawowe, jak i retusz – wszystko jest jednakowo ważne. Ponadto zdjęcia wykonuję w formacie RAW, który podobnie jak analogowy film – wymaga wywołania, które samo w sobie zajmuje czas oraz stanowi obróbkę.